theagent.co.il

ביטוח עסק - לא רק נגד גניבות


 

55% מהעבירות המדווחות מדי שנה למשטרת ישראל הן עבירות רכוש. עבור בעלי עסק, קיימים סיכונים רבים ונוספים מלבד הסכנה לגניבה.
כנגד רובם, ניתן לרכוש ביטוח

מנעול

תפעול עסק כרוך במידה רבה בניהול סיכונים – מחזורי עסקים, ירידות בביקוש, עליות במחירי חומרי הגלם וכדומה.

סיכונים כמו משברים כלכליים הם בלתי-צפויים, ולרוב קשה להתגונן מפניהם. אולם, בכל מקרה שבו יש סיכון צפוי – ניתן להתגונן מפניו באמצעות ביטוח עסק.

מעבר לסוגי ביטוח לעסק המוכרים, ישנם ביטוחים שונים שנוגעים לאופי הפעילות של העסק – בין אם מדובר במפעל, חנות, נתינת שירותים ועוד.


הצעד הנוסף – ביטוחים משלימים לעסקים

לכל עסק פרופיל סיכון ייחודי, ופעמים רבות יימצאו חברות ביטוח שיסכימו להציע ביטוח עסק לכל סיכון שקיים.

אולם, יש מגוון סיכונים שחברות הביטוח מכירות בהם כנזקים נפוצים לעסקים, ומוצעות פוליסות ביטוח המתאימות להם:

ביטוח נזקים לציוד מחשב, כולל הוצאות לשחזור מסמכיםביטוח הכרחי לעסקים המחזיקים ציוד ממוחשב רב ויקר ערך, שיש צורך לביטוח נפרד עבורו.

בנוסף, ניתן כאמור לרכוש פוליסות ביטוח שיכסו עלויות שחזור מסמכים (וחשוב לציין כי שחזור מסמכים מהאר-דיסק שניזוק עשוי לעלות אלפי שקלים).

ביטוח אחריות מקצועיתבעלי עסקים רבים חשופים לתביעות בשל הפרת חובת הזהירות כלפי הלקוחות (רשלנות מקצועית).

גם אנשים שאינם עוסקים במקצועות טיפוליים עשויים להיתבע במקרה של רשלנות, והנזק עשוי להיות נכבד.

ביטוח אחריות למוצרים בעלי עסק חשופים לתביעות ודרישות של לקוחות לפיצוי בשל מוצר שניזוק או התקלקל. כדי להגביל מראש את גובה החשיפה לתלונות שכאלו, ניתן להעביר את הסיכון האמור לחברת הביטוח על-ידי קניית פוליסה שתכסה את האחריות למוצרים.

אחריות מעבידים במקרים מסוימים, בעל העסק יישא באחריות לנזק שנגרם לעובד שלו בשעת העבודה.

ביטוח כנגד אבדן הכנסה או רווחיםבדומה לעובדים שכירים, גם בעלי עסק יכולים לרכוש פוליסות ביטוח למקרה שאירוע מפתיע יוביל לחוסר יכולת להפעיל את העסק.

בנוסף, קיימת אפשרות לבטח בגין אבדן רווחים בעסק, לאור נזק שנגרם לו. כך, לא רק גובה הנזק יבוטח, אלא גם הסכום של אבדן הרווחים בשל הקושי בתפעול העסק.

ביטוח סחורות במעברכאשר מדובר בעסק השולח סחורה ללקוחותיו, חברות ביטוח רבות מציעות ביטוח עסק הכולל כיסוי מפני נזקים שייגרמו לאותה סחורה בעת המעבר מהעסק או מהמחסן אל הלקוח.


חברות ביטוח המציעות פוליסות מקיפות לעסקים

חברת הביטוח הראל מציעה לעסקים פוליסה מתקדמת בשם "אפגרייד למשרד" (רק למשרדים), ו"מכלול לעסק". פוליסות אלו מאפשרות התאמה אישית של הכיסויים השונים וגובה הפרמיה שישלם בעל העסק, לאופי הפעילות שלו.

חברת "אליהו" מציעה גם היא פוליסות ביטוח מתקדמות, הכוללות את כל סוגי הכיסויים שצווינו לעיל ועוד, בשם "ביטוח מושלם לבעלי עסקים".


תכנון נכון של פרמיות הביטוח השונות והערכה נכונה של החשיפה לסיכונים יכולה להוביל להפרש של אלפי שקלים בתשלומים לחברת הביטוח

21/07/2011    theagent.co.il
פורום ביטוחים

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר theagent.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


תוכן מומלץ
Copyright © 2020 theagent.co.il כל הזכויות שמורות
אתר סוכני ביטוח מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ביטוח
בעל עסק, מחפש ביטוח לעסק? תשאיר פרטים וקבל הצעות מחיר ייחודיות בתחום
אנחנו עובדים עם טכנאי דודי שמש מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!