ביטוח בריאות – דואגים לבריאות שלכם בקליק אחד

רוצים להרגיש בטוחים שהבריאות שלכם נמצאת בידיים טובות? תקראו כאן על ביטוח בריאות, תשאירו פרטים ואתם מסודרים. כל המידע לפניכם, רק תהיו לנו בריאים!

מחקרים של משרד הבריאות והאוצר מראים שמדי שנה גדל מספר הישראלים שעושים ביטוח בריאות פרטי לצד ביטוח של קופת חולים. מומחים בתחום מסבירים את העניין בכך שישראלים דואגים לבריאות שלהם באופן מקיף ובמצב של מערכת הבריאות הציבורית.

חברות ביטוח מכירות במצב ויודעות להציג בפני הלקוחות שירותים שונים שמאפשרים לישראלים להיות מבוטחים בכל אספקט בריאותי. בסופו של דבר, במחיר נמוך יחסית, אנחנו נהנים משירותי בריאות מתקדמים בזמן המתנה קצר יחסית.

ביטוח בריאות כולל בתוכו, ביטוחים כמו:
ביטוח שיניים, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות
 
ביטוח בריאות
קרא עוד
אינווסט

גונן 15 פתח תקוה

אינווסט פתרונות פיננסים מתמחה במתן תכנון פיננסי מתקדם, תכנון פרישה מקצועי, וניהול סיכונים. חברתנו עוסקת בין היתר בניהול ותכנון השקעות לטווח ארוך ללקוחות המעוניינים...

מיכה אדוני-סוכנות לביטוח

אילת 1 טבריה 14419

אדוני מיכה – סוכנויות ביטוח הוקמה בשנת 1980 ופועלת בענף הביטוח כ- 30 שנה. הסוכנות עוסקת בכל ענפי הביטוח: ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוחים לעסקים, ביטוחים חקלאיים ועוד....

ניוקום

יגאל אלון 159, תל אביב תל אביב

ניוקום סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2004 ומונהגת על-ידי מומחים בתחום הביטוח הפועלים על מנת לסייע ללקוחות בשוק הישראלי לעשות בחירות כלכליות נכונות. לשם כך אנו עובדים עם חברות...

רוזן ענק הביטוח

שד' קק"ל 94 כרמיאל

רוזן ענק הביטוח הינה סוכנות הביטוח המובילה בישראל, הסוכנות עוסקת בכל ענפי הביטוח ומציעה מגוון תוכניות ביטוח מקיפות ומשתלמות לכל כיס.

רמי דוד – סוכנות לביטוח

האתרוג 14 עפולה

אנו הקבוצה המאוחדת  לפיננסים, פנסיה וביטוח החברה נושאת את תו התקן של המכון לבקרה ואיכות 9002 ISO   משרדנו הראשי ממוקם  בעפולה, רח' האתרוג, 14 וסניף  נוסף ...

אבוזלף מוניר

י''ל פרץ 2 חיפה 33041

מ.ג.ע בביטוח

סוקולוב נחום 106 חולון 58350

אלומית

סוקולוב נחום 67 חולון 58284

דורית סוכנות לביטוח

בן סירא 3 ירושלים 9418103

דורית סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1968, ומספקת מאז שירותי ביטוח מקיפים ללקוחות פרטיים ולעסקים. הוותק והניסיון הרב של הסוכנות מאפשרים לה להציע מגוון רחב של שירותים ופתרונות...

חיזי שרה

יצחק רבין 8 חדרה 38249

שאלות ותשובות בתחום ביטוח בריאות

מדוע כדאי לי לרכוש ביטוח בריאות פרטי? אני הרי מבוטח באמצעות קופת החולים שלי.

רכישת ביטוח בריאות פרטי מאפשרת לך לקבל את מה שלא כלול בתנאי הפוליסה של הביטוח שאתה זכאי לו מבחינת קופת החולים. למרות שקופות החולים מציעות מספר מסלולי ביטוח מורחב (כזף, זהב, עדיף, שיא וכו'), גם הביטוח המקיף ביותר שתרכוש דרך קופת חולים לא יכלול פרמטרים רבים שיוצעו לך על ידי חברות ביטוח מבחינת תקרת מקסימום לתשלום שתהיה זכאי לו בכל מיני מקרי "חס וחלילה" רפואיים, האפשרויות העומדות לרשותך לבחירת מרכז רפואי בו תרצה להיות מטופל, סל הבדיקות המסובסד שתהיה זכאי לו ועוד. עם זאת, גם כאן מאוד מומלץ לקרוא היטב את האותיות הקטנות המפרטות את ההגבלות ואת תנאי הפוליסה על מנת להבין בדוק מה מציעים לך, ואף להתייעץ עם מומחים בתחום.

אמא שלי שברה ירך ועברה ניתוח ברפואה ציבורית. האם היא יכולה לתבוע כסף מביטוח מושלם?

שלום רב

בעיקרון אין שום מניעה לתבוע כסף מביטוח מושלם של קופת חולים , אך קחו בחשבון שהתביעה לוקחת זמן ומן הסתם יש בה עלויות רבות


הנני מבוטח ביטוח סיעודי של קופ"ח כללית מושלם (דקלה). בנוסף יש לי ביטוח סיעודי בחברת ביטוח של הפניקס. האם בבוא היום במידה ואתבע את חברת הביטוח, אקבל את כספי גימלת הסיעוד משתי חברות הביטוח? האם כדאי להמשיך לבטח בשתי החברות במקביל?

שלום רב

במידה ותחליט לתבוע חברת ביטוח אחת, אתה תקבל את הכסף ממנה ולא מחברת ביטוח אחרת. אם תחליט לתבוע את שתיהן, אתה יכול לקבל משתיהן את הכסף, אך אתה לוקח סיכון שכל חברה תדע על התביעה השנייה שלך, דבר שיכולל לעורר בעיותיות בתביעה.

בעיקרון אין שום בעיה להיות מבוטח בשתי חברות במקביל, הרבה פעמים ביטוח אחד משלים את הביטוח השני . לא מעט אנשים מבוטחים כיום גם בחברות פרטיות וגם בקופת חולים, בגלל שהביטוח של קופת חולים איננו מספק.

מה הגיל המינימלי לצורך החלת ביטוח בריאות של חברת ביטוח?


התשובה תלויה בעיקר בסוג פוליסת ביטוח בריאות זה. לרוב, ביטוחי בריאות ניתן להחיל כבר מיום החיים הראשון של התינוק, אם כי התנאים לצורך אישור הפוליסה וגובה הפרמיה החודשית או השנתית משתנים בהתאם לגיל.

רוב חברות הביטוח דורשות לא רק הצהרת בריאות, אלא גם מכתב שחרור מיוחד מבית החולים בכדי להחיל ביטוחי בריאות על תינוקות עד גיל 6 חודשים. לאחר גיל זה, עם ירידת הסיכון לגילוי מחלות מולדות, בדרך כלל מספיקה הצהרת בריאות בלבד (חתומה על ידי ההורים) בכדי להחיל פוליסות ביטוחי בריאות על הילד.

כל כמה זמן צריך לעדכן ביטוח בריאות?


ביטוחי בריאות הם ללא ספק התחום הדינאמי והמשתנה ביותר מבין כל תחומי הביטוח: זמן מחצית החיים הממוצע של ידע רפואי עומד על 5 שנים, כלומר תוך 5 שנים חצי מהגישות והטיפולים הרפואיים יהיו לא רלוונטיים.

אי לכך, השירותים שקבועים בפוליסת ביטוח בריאות יהפכו ללא רלוונטיים גם הם, ולכן מומלץ לעדכן את הפוליסה מעת לעת. תדירות העדכון המומלצת של ביטוחי בריאות עומדת בדרך כלל על פעם בשנה. מומלץ מאוד לבצע את העדכון בהתייעצות עם סוכני ביטוח בריאות, שבקיאים בסטנדרטים המקובלים לעת זו בשוק ובמחירים המומלצים לכל פוליסה.