theagent.co.il

ביטוח תאונות אישיות - זה באמת נדרש?

ביטוח תאונות אישיות - זה באמת נדרש?  כשאנחנו שומעים על תאונות  שהתרחשו, בדרך כלל אנחנו נוטים לחשוב על תאונות דרכים או תאונות עבודה, שכן הן אלה שבדרך כלל מדווחות בתקשורת, מדובר בתאונות שאנחנו עוסקים בהן יותר מאשר בתאונות מסוגים אחרים. אך האמת היא שיש סוג אחד של תאונות שהוא הרבה יותר נפוץ, גם אם התוצאות שלהן הרבה פחות קטלניות..


ביטוח אחריות מקצועית

קודם נתחיל ממה זה בעצם ביטוח אחריות מקצועית? ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח המכסה כל פגיעה או נזק בגוף או ברכוש של אדם אחר, לדוגמה רופא שאחד הלקוחות שלו טובע אותו על רשלנות, עורכי דין, מהנדסים רואי חשבון וכל בעלי המקצועות החופשיים אשר עלולים להיות חשופים לתביעות מלקוחות. ישנם בעלי מקצוע רבים אשר..


לומדים ב(י)טוח – הכל על לימודי ביטוח

לומדים ב(י)טוח – הכל על לימודי ביטוח ההתלבטות לפני שמתחילים בלימודים אקדמיים היא גדולה ומבלבלת. אם חשבתם על לימודי ביטוח כנראה שאתם יודעים טוב מאוד מה טוב לכם. ובכל זאת, מה האפשרויות העומדות בפניכם, איפה, כמה ולמה? כל התשובות לפניכם איפשהו בין הצבא לבין הטיול הגדול אנחנו ניצבים בפני דילמה מהותית לחיינו – "מה אנחנו רוצים..


ביטוח חיים – מדריך ביטוחי החיים המקיף ברשת

ביטוח חיים – מדריך ביטוחי החיים המקיף ברשת ביטוח חיים הינו תחום רחב מאוד ואינו ספציפי רק למקרי מוות כפי שנהוג לחשוב כך שבפועל קיימות אפשרויות כיסוי ביטוחי נרחבות המתאימות לכל אדם   רבים נוהגים לחשוב אודות פוליסות ביטוח חיים כביטוח אשר מופעל במקרים של מוות אך מגוון האפשרויות באשר אל ביטוח חיים הן רחבות. ביטוח חיים מעניק פיצוי כספי..


ביטוח בריאות – החדשות האחרונות והחמות בתחום

ביטוח בריאות – החדשות האחרונות והחמות בתחום ביטוח בריאות משלים לנו את מה שסל הבריאות לא כולל בתוכו, עוזר במימון טיפולים חדשניים ויקרים וכמובן מכסה אותנו לטווח ארוך ולשקט נפשי   אנו משלמים הרבה על ביטוחים שונים במהלך חיינו אך במקרה של ביטוח בריאות פרטי מדובר באחד הביטוחים החשובים הקיימים אם לא החשוב מכל. ביטוח בריאות כמו גם ביטוח סיעודי..


ביטוח סיעודי – לא נזכרים מאוחר מדי

ביטוח סיעודי – לא נזכרים מאוחר מדי גם אם זה נראה רחוק מכם, ביטוח סיעודי רלוונטי גם לצעירים שבנינו. למה? תקראו ותדעו ביטוח סיעודי זהו משהו שאנחנו מסתכלים עליו היום בתהייה 'איך זה בדיוק קשור אליי'. אבל ביטוח סיעודי יכול להיות קשור לכל אחד מאיתנו בקלות רבה: אדם המוגדר כחולה סיעודי זהו מישהו שסובל מבעיות בתפקוד שגורמות לכך..


ביטוח רכב - כיצד פועלות חברות הביטוח

ביטוח רכב - כיצד פועלות חברות הביטוח כל מי שחווה תאונה עם רכב ידוע עד כמה קשה לעמוד מול חברות ביטוח, הנה ההסבר למה ומה עושים מול זה   מהמאה השש עשרה, בה הופיעו חברות ביטוח ראשונות (תחת קורת גגן של חברות הסחר הידועות כמו "חברת הסחר של הודו המערבית"), תפחו עסקי הביטוח לכדי תעשייה בינלאומית המגלגלת מאות טריליוני דולרים..


סוכניות ביטוח - למי הן נאמנות?

סוכניות ביטוח - למי הן נאמנות? כמה פעמים עמדתם מול סוכן ביטוח ושאלתם את עצמכם את מי הוא מייצג ומה הם חובותיו המשפטיות? ננסה לענות על כך כאן סוכנויות ביטוח חזרו לכותרות לאחרונה, לאחר שבקיץ האחרון הצטרפו לגל המחאות ונלחמו תחילה נגד חברות הביטוח ואחר כך באוצר סוף טוב (לפחות מבחינתן של סוכנויות ביטוח, לאו דווקא..


ביטוח צלילה – מה יש לברר אצל חברות ביטוח לפני שנכנסים למים

ביטוח צלילה –  מה יש לברר אצל חברות ביטוח לפני שנכנסים למים לפני מספר שנים חבר אשר היה מיומן בצלילה היה מעורב בתאונה ונותר מרותק לכסא גלגלים. למזלו ביטוח צלילה הציל אותו מקריסה כלכלית.  אינכם יודעים מתי תאונה או תקלה בצלילה עלולה להתרחש ולכן יש לבדוק את כל סוגי הביטוח הקיימים לכיסוי מלא במדינת ישראל מתבצעות כ-500,000 צלילות בשנה ובממוצע ישנן 72..


ביטוח דירה - בין זכויות המשכיר לחובות השוכר

ביטוח דירה - בין זכויות המשכיר לחובות השוכר בימים של מחאה חברתית כנגד מחירי הדיור, די אם נזכיר את נקודת ביטוח דירה כנקודת מבחן ביחסי משכיר-שוכר     יודע כל מי שאי פעם שכר דירה כי השכרת דירה, טומנת בחובה אחריות רבה וסעיפים אינספור בחוזה שכירות. מאחר ובמשך תקופה מסוימת, כפי שנחתם בחוזה, אנו נתגורר בדירה אזי שאנו צריכים..


ביטוח בריאות - מה מציעות החברות הגדולות בתחום

ביטוח בריאות - מה מציעות החברות הגדולות בתחום בימים בהם הרפואה הציבורית מוצגת באור לא נעים, אין זה פלא שיותר  מעשרים אחוז מהישראלים מחזיקים בביטוח בריאות פרטי   אחד מכל שלוש ישראלים מחזיק בשני ביטוחי בריאות, אחד פרטי ואחד של קופת חולים, אחד מכל חמש ישראלים יש לו ביטוח בריאות פרטי במילים אחרות יותר מעשרים מהישראלים יש להם ביטוח..


כיצד מחליפים חברת ביטוח

כיצד מחליפים חברת ביטוח בשנת 2008 נכנסה לתוקף תקנת פיקוח על מוצרים פיננסיים שנועדה לאפשר ניוד ביתר קלות של מוצרי חסכון כגון קופות הגמל, קרנות הפנסיה וקופות הביטוח. למרבה ההפתעה, הרגולציה החדשה לא גרמה לשינויים מרחיקי לכת בעולם הניוד, שכן ברוב המקרים הקנסות שיצטרך הלקוח לשלם הופכות את המעבר לבלתי משתלם בשל..


ביטוח עסק - לא רק נגד גניבות

ביטוח עסק - לא רק נגד גניבות   55% מהעבירות המדווחות מדי שנה למשטרת ישראל הן עבירות רכוש. עבור בעלי עסק, קיימים סיכונים רבים ונוספים מלבד הסכנה לגניבה. כנגד רובם, ניתן לרכוש ביטוח תפעול עסק כרוך במידה רבה בניהול סיכונים – מחזורי עסקים, ירידות בביקוש, עליות במחירי חומרי הגלם וכדומה. סיכונים כמו משברים..


ביטוח נסיעות - כל מה שנשים בהריון צריכות לשים לב אליו

ביטוח נסיעות - כל מה שנשים בהריון צריכות לשים לב אליו חברות ביטוח מציעות ביטוחי נסיעות שונים, עבור נשים בהריון, הפוליסות שהן רוכשות יכולות להיות קריטיות בקיץ הקרוב צפויים לצאת לחו"ל כמיליון נוסעים, רבות מתוכן הן נשים בהריון. רגע לפני סערת הסידורים האחרונה לקראת היציאה לחופשה בחו"ל, חשוב לוודא שאנו  מודעים וערוכים..


ביטוח אופנוע - לא לסמוך על המזל שירכב עליכם

ביטוח אופנוע  - לא לסמוך על המזל שירכב עליכם עם הנתון המדאיג שכל ארבע עשר דקות בממוצע יש ניסיון לגנוב אופנוע , מה הפלא שבעלי אופנועים מקפידים על ביטוח הולם לצעצוע שלהם?  חברות ביטוח מושתתות על גבי סטטיסטיקות מדוייקות וקרות כקרח. כך לדוגמא חברות ביטוח יודעות היטב שבכל תאונה של רכב דו גלגלי עם רכב ארבע גלגלי ומעלה רוכב..


ביטוח תאונות אישיות - לעולם לא נדע מתי נצטרך אותו

ביטוח תאונות אישיות - לעולם לא נדע מתי נצטרך אותו המגוון של סוגי תאונות אישיות הוא כה גדול ובכל רגע אנחנו נמצאים בסכנה מסוימת מפני תאונה. זה זמן טוב לחשוב על ביטוח תאונות אישיות ביטוח תאונות אישיות נתפס על ידי רבים כתת סוג של ביטוח בריאות, אולם בפועל מדובר על מוצר משלים ולא תחליפי. במצבים שונים קיים חיוב על פי חוק לבצע ביטוח..


ביטוח מנהלים – כיסוי מקסימאלי במינימום מס

ביטוח מנהלים – כיסוי מקסימאלי במינימום מס אם עד היום חשבתם שאתם צריכים לסמוך רק על ביטוח לאומי בכל מה שקשור לכספים אותם תקבלו בגין אובדן כושר עבודה, פיטורים ואף פרישה, תחשבו שוב.   כל עובד בחברה או מפעל, רצוי שיהיה לו ביטחון במקרה של אובדן כושר עבודה, פיטורים או אפילו פרישה מרצון וביטוח מנהלים הוא בדיוק הביטוח לו הוא..


ביטוח חיים - הרפורמות בדרך, התחרות תגדל?

ביטוח חיים - הרפורמות בדרך, התחרות תגדל? בקרוב נוכל לחשב באמצעות מחשבון מקוון עלויות של ביטוח חיים.  זו רק אחת מהרפורמות המוצעות להגברת התחרות בין חברות ביטוח על כיסו של הצרכן בימים בהם לא מעט סלבריטאים, מציעים להם לרכוש ביטוח חיים או ביטוחים אחרים בשורה של פרסומות בטלוויזיה וברדיו (אבי קושניר, משה איבגי, בועז שערבי ועוד),..


ביטוח נסיעות - שתהיה לכם נסיעה בטוחה

ביטוח נסיעות - שתהיה לכם נסיעה בטוחה בתור עם שמבלה חלק גדול בנסיעות אל מחוץ לארצו, מה הפלא שאחד הביטוחים הנמכרים ביותר, הוא ביטוח נסיעות? על פי הנתונים, כ- 80% מהנוסעים לחו"ל עושים ביטוח נסיעות טרם הנסיעה, גם אנשים שביום יום לא נוהגים לפנות אל חברות ביטוח ומעדיפים לנסוע על רכב המבוטח רק בביטוח חובה ולא עושים ביטוח חיים,..


ביטוח בריאות - לשמור על בריאות עם פוליסה צמודה

ביטוח בריאות - לשמור על בריאות עם פוליסה צמודה מאז 1994, כל אזרח זכאי לביטוח בריאות ממלכתי, אז למה 21 אחוז עדיין מחזיקים גם בביטוח בריאות פרטי? מחקר שערך משרד הבריאות מגלה ש-21 אחוז מהאוכולוסייה מחזיק בביטוח בריאות פרטי לצד ביטוח מקופת חולים. נתון זה הוא מדהים אם לוקחים בחשבון שעל פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי, כל אזרח בישראל חייב להיות חבר..


תוכן מומלץ
Copyright © 2022 theagent.co.il כל הזכויות שמורות
אתר סוכני ביטוח מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ביטוח
מחפשים חברת ביטוח? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם טכנאי דודי שמש מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
נא לציין את סוג הביטוח:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!